Што сторил “министерот за смрт” на изборите во 2017


Христијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ преку својот фесјбук ја искоментира изјавата на претседателот на Стопанската комора Бранко Азески дека кочењето ...
| | веќе видена | слични

Откако на фејсбук беше прозван претседателот на Стопанската комора Бранко Азески од страна на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски дека нападите кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Стопанската комора, Бранко Азески вечерва му одговорил на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во врска со неговата објава на Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески реагираше на објавата на Фејсбук профилот на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
| | веќе видена | слични

Бранко Азески, претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија одговори на објавата на ФБ профилот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Човек ќе помине цел живот и нема да ја научи основната лекција, не суди врз основа на едно слушнато лажно мислење, тоа те прави, и покрај сето искуство, ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук ја коментира критиката на првиот човек на Стопанската комора Бранко Азески дека со кочење на економските ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер претежно од западен правец. Минималната температура ќе се движи од 14 до 23, а ...
сите 382 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ имаше принципелна позиција дека важно е овие избори да бидат фер и демократски, да не ни се случува како што беше за парламентарните избори да има ...
сите 228 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 149 | | | веќе видена

Вчерашната бројка на 81 новозаразени дополнително ја зголеми загриженоста, откако овој тренд е во постојан пораст неколку дена. Откако вчера на листата се ...
сите 212 | | | веќе видена

Во последните 24 часа во Македонија е потврден 81 нов заболен со коронавирус, соопшти Министерството за здравство.Направени се 5.315 тестирања, а најголем број ...
сите 270 | | | веќе видена

Борбата против криминалот и корупцијата продолжува и никој нема да биде поштеден од какви било индиции или постапки коишто се незаконски, порача премиерот, ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што сторил “министерот за смрт” на изборите во 2017

Од:
До кого (е-маил):
Порака: