Messenger и Instagram не работат: Еве што е проблемот


2 копии
повеќе

Останато

Во аферата со запленета дрога, која создаде бура во јавноста, после опозициските обвинувања кон власта, денес има почеток на некаков расплет - на шестмина ...
сите 236 | | | веќе видена

Јавна тајна е дека командирот на полициската станица Прилеп, Кире Спиркоски кој е уапсен за трговија на дрога е еден од најблиските соработници на министерот ...
сите 496 | | | веќе видена

Јужна Кореја продолжува со вакцинацијата на лица под 60-годишна возраст со вакцината на АстраЗенека. Корејската агенција за контрола и превенција на болести ...
сите 336 | | | веќе видена

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 263 | | | веќе видена

Венко Филипче и Зоран Заев продолжуваат со аздисувањето додека десетици луѓе умираат дневно.Во Македонија водена од Заев и Филипче сликата е, од една страна по ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Messenger и Instagram не работат: Еве што е проблемот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: