Мицкоски на Фејсбук: Правда ќе има кога двајцата ќе бидат во затвор


2 копии

Читам пак нешто кинел зелени министерот за смрт, Никола Тодоров. Не треба да се лути за надимаков зошто му го измислија тие на кои сега им слугува. Штом не му ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот потсекретар на ВМРО-ДПМНЕ Кире Михаилов открива зошто поранешниот министер за здравство Никола Тодоров му е слуга на Заев. Во статс на Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски не сака да дојде на власт во државата. Вака му е најдобро, има пари, статус, возач, обезбедување, негова слика во секој партиски штаб во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Се прашувам колку ли само силна е нашата Македонија кога ваков срам од луѓе ја воделе/водат, биле и сѐ уште се премиери. Ова прашање испровоциран од последниот ...
| | веќе видена | слични

Мастер планот на Заев за обезличена Македонија ќе го стопираме, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук. „Се прашувам колку ли само силна е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил денеска потести дека Заев кога можеше да добие помош за вакцини од Русија-тој ја одби. Да не ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Неоспорлив доказ за силна, неселективна и бескомпромисна борба против организираниот криминал и корупција се последните полициски акции за разбивање на ...
сите 309 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски на Фејсбук: Правда ќе има кога двајцата ќе бидат во затвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: