Митревски со емотивна порака до соиграчот кој се бори за живот: Сега треба да ја направиш најважната одбрана во животот (ФОТО)

Македонскиот репрезентативец, Никола Митревски испрати емотивна порака до својот брат, клупски колега од Порто, Алфредо Кинтана кој се бори за својот живот ...
| | веќе видена | слични

Никола Митревски беше само еден од многуте кои се молеа за здравејто на Алфредо Кинтана во изминатите неколку дена, но како и сите други, така и македонскиот ...
| | веќе видена | слични

Никола Митревски мина половина година во Порто, доволно време за да развие огромно пријателство со Алфредо Квинтана. Македонецот и Кубанецот со португалски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Срцето на Алфредо Кинтата издржа само неколку дена и денеска за жал престана да чука во болницата во Порто, по што португалскиот великан со огромно жалење на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката Ленче Ристоска рече дека не се задоволни од сите изречени казни во предметот „Таргет-Тврдина“. Таа посочи дека максималниот притвор што засега ...
сите 518 | | | веќе видена

Јужноафриканскиот сој на коронавирусот кај нас се уште не е детектиран, а околу седумдесетина проценти, според лабораторијата на болницата „Жан Митрев“, а оваа ...
сите 215 | | | веќе видена

СТАВОВИТЕ НА ГЕОГРИЕВСКИ ПОТТИКНАА РЕАКЦИИ Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски реагираше за предлогот кој го даде екс премиерот Љупчо Георгиевски ...
сите 90 | | | веќе видена

Обвинетиот Сашо Мијалков во “Таргет-Тврдина”, не се следи со видео и аудио надзор како што определи Кривичниот суд, туку издржува куќен притвор со физичко ...
сите 178 | | | веќе видена

Правдата е тука, иста за сите, законите важат за сите подеднакво, времето на привилегирани пред законот, времето на партизирани пресуди и обвиненија по нарачка ...
сите 464 | | | веќе видена

Семејствата на осудените за „Монструм“ нема да можат да го поминат полицискиот кордон на крстосницата после Бит-пазар. Силно полициско обезбедување, оклопни ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Митревски со емотивна порака до соиграчот кој се бори за живот: Сега треба да ја направиш најважната одбрана во животот (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: