Адам има аутизам и неговиот аутизам е вечен

Буџетот во овие три години не сме го правеле како список на желби, туку како реални можности. Зошто би се зголемил, кога од старт знаеме дека приходната страна ...
| | веќе видена | слични

Отворено со најдобрите македонски спортисти. Оние кои секојдневно ги красат спортските страници, но и со оние подзаборавените. Нивните успеси, размислувања, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Парите се важни, но исто така треба да знаете и како да ги искористите. Марвин Лиао мудро зборува, но тој не е само празен говорник. Повеќе од една деценија ...
| | веќе видена | слични

Пишува: Станиша Станковиќ Причината што сум дел од „One Can – Youth“ е неизбежно поврзана со мојот живот. Јас сум личност која доаѓа од таков тип на семејство, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката е една работа, меѓутоа да работите директно против интересите на државата, да се рушат истрагите, е нешто што апсолутно не е дозволено, изјави ...
сите 412 | | | веќе видена

„Имаме голем наплив на пациенти со тешка клиничка слика. Во Ковид-центарот во Битола веќе нема пациенти кои се полесни, туку сите се со многу тешка клиничка ...
сите 376 | | | веќе видена

Откако премиерот Зоран Заев вечерва во интервју на Канал 5 изјави дека и екс премиерот Никола Груевски со хеликоптер одел во Грција приватно, но сите молчеле, ...
сите 55 | | | веќе видена

Денес починаа 35 лица, на денот кога имавме 51 погреб поради корона вирусот. 86 лица починаа за два дена. Овие луѓе немаше да бидат починати доколку Зоран Заев ...
сите 235 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, како гостин во студиото на ТВ Алфа синоќа рече дека добива смртни закани откако неговата партија ја објави ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Адам има аутизам и неговиот аутизам е вечен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: