Роналдо постигнува 25 гола - 14 сезони во низа

Менаџерот на Јувентус, Андреа Пирло има сериозни проблеми во составувањето на тимот со кој ќе се соочи со Специја во вечерашниот натпревар. Јувентус ќе бара ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Дејвид Бекам потврди дека во Интер Мајами посакува да ангажира некој од најголемите фудбалери во светот како што се Лео Меси или Кристијано Роналдо. Англија ...
| | веќе видена | слични

Предводникот на францускиот прволигаш Пари Сен Жермен, Маурисио Покетино смета дека Килијан Мбапе го има потребниот потенцијал, квалитет и знаење за да ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Истрагата за обидот за бегство на Сашо Мијалков мора да се спроведе до крај, за да видиме дали некаде системот затаил, дали имаме одредени слабости, дали се ...
сите 549 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 443 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 580 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите по контроверзните предлози на поранешниот премиер Љубчо Георгиевски за разрешување на македонско бугарскиот спор. Откако првично ...
сите 183 | | | веќе видена

Пекинг сака да му помогне на македонскиот народ што побрзо да се вакцинира, а кинеските интитуциите се подготвени за комуникација со македонските, одговориле ...
сите 382 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд поднесе предлози за определување мерка притвор за три лица, кои учествувале во протестите за ...
сите 331 | | | веќе видена

Заев и Николовски не може да се борат против корупцијата, зошто тие се извор на корупција. Нема крими афера во која не се спомнува Заев или некој негов близок ...
сите 201 | | | веќе видена

Владата најавува ново задолжување преку еврообврзница од 700 милиони евра. Овие пари власта ќе ги позајми пред изборите со што се спрема за нов поткуп. Заев со ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо постигнува 25 гола - 14 сезони во низа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: