За два дена вакцинирани над 260 лекари


2 копии
2 копии
3 копии

Доктор Горан Николов преку јавно обраќање бара да добие вакцина. Неговото обраќање го пренесуваме во продолжение: Почитуван министре за здравство доцент др ...
| | веќе видена | слични

Министерот за здравство д-р Венко Филипче, вели дека зголемениот број на заразени лица со Ковид 19, последниве неколку дена се должи на присуството на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ, Заев, Филипче и функционерите на СДСМ кога веќе не можат да ги излажат граѓаните, пробуваат на своите членови да им стават розови очила. Венко Филипче ...
сите 175 | | | веќе видена

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 529 | | | веќе видена

Италија има моќен почеток на Европското првенство, а најголем виновник за тоа е Роберто Манчини кој создаде тим во фантастичен дух, Азурите делуваат како ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За два дена вакцинирани над 260 лекари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: