Како „LVHM“ планира да ја промени „Tiffany“

3 копии
2 копии

Компанијата Snap објави дека нивната апликација Spotlight веќе стигнала до 100 милиони корисници во јануари 2021-ва година, само два месеци откако беше пуштена ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска во седиштето на ЕУ во Брисел ќе има средби со претседателката на Европската комисија Урсула фон дер Лајен, со претседателот на ...
сите 461 | | | веќе видена

Државниот архив на Република Северна Македонија и државната агенција „Архиви“ на Република Бугарија заедно ќе објават збирка документи и писма на некои ...
сите 113 | | | веќе видена

Додека ние објавуваме скандал со набавка на противпожарна скала од 1.7 милиони евра, двојно повеќе од таа во Загреб, замислете зетот на секретарот на Шилегов ...
сите 211 | | | веќе видена

Одбележувајќи го Светскиот ден за слобода на медиумите – 3 мај, денес во услови на светска здравствена криза, повеќе од кога и да е претходно стана јасно ...
сите 111 | | | веќе видена

Синоќа на подрачјето на Центар полициски службеници од СВР Скопје привеле малолетник од Скопје, затоа што физички нападнал полициски службеници кои извршувале ...
сите 300 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како „LVHM“ планира да ја промени „Tiffany“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: