Мицкоски на Само Интервју со 17 пати поголема гледаност отколку Заев на Трилинг


Настапот на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во Само Интервју на телевизијата Канал 5 било дури 17 пати со поголема гледаност, отколку интервјуто на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ на денешната средба која ја оствари со пазарџии од Зелен пазар зборуваше за изјавата на Заев каде според Заев ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски тврди дека има придвижувања во однос на зголемувањето на бројот на нивните пратеници во Собранието, но од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Христијан Мицкоски е докажан губитник, предводник на докажано криминална и режимска партија, обвини СДСМ преку соопштение. „И на месечината да се качи, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска беше на средба со пазарџиите во центарот на Скопје на зеленото пазарче. Тој рече дека со нив разговарал за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со пазарџиите на „Зелено пазарче“. -Разговаравме за начинот како властите овдека во ...
| | веќе видена | слични

Денеска сме тука во центарот на Скопје на зеленото познато, популарно пазарче, разговаравме со луѓето кои што тука и го печалат својот леб. Од тој леб го ...
| | веќе видена | слични

Ценам дека во периодот во кој што следи вакви посети се императив и за нас како политичка партија, заедно со граѓаните да ја напишеме следната, би рекол ...
| | веќе видена | слични

Наместо розевите очила со кои владата и скапо платениот ПР со државни и крадени пари се обидуваат да ја претстават реалноста, овие луѓе тука буквално солзи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дозволете да ве информирам дека на седницата на Извршниот комитет кој се одржа вчера во Битола, донесена е одлука за продолжување на протестите за спречување ...
сите 394 | | | веќе видена

Целиот свет со внимание ја следеше здравствената состојба на данскиот фудбалер Кристијан Ериксен, кој на натпреварот меѓу Финска и Данска на Европското ...
сите 264 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче речиси секогаш е облече во костум и бела кошула на прес-конференциите. Особено изминатва година, заради пандемијата и ...
сите 118 | | | веќе видена

Бугарија даде и дава безброј докази за добра волја, за желба за плоден политички дијалог, но потребно е да се одговори на ист начин, а не да се води жестока, ...
сите 76 | | | веќе видена

Дваесет и еден нов случај на КОВИД-19 од направени 4370 тестирања, еден починат и седум оздравени пациенти се регистрирани вчера. На инфективните одделенија во ...
сите 422 | | | веќе видена

Двајца повредени е билансот од сообраќајната несреќа што попладнево се случи на регионалниот пат кај долнореканското село Скудриње. По извршениот увид, ...
сите 167 | | | веќе видена

Блокадите што ги организира ВМРО-ДПМНЕ имаат една причина, а причината е нетранспарентноста на власта и тајните преговори кој што двоецот Заев-Бучковски ги ...
сите 177 | | | веќе видена

Прв случај на бразилската мутација P.1.2 (VOC-21JAN-02) потврдена е во Грција, а според грчките медиуми случајот е регистриран кај маж во Атина.Засега нема ...
сите 123 | | | веќе видена

Романските новинари пишуваат за македонската навивачка фаланга, дека уште синоќа го освоиле Букурешт, покажувајќи ретко видени емоции и љубов кон државата и ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски на Само Интервју со 17 пати поголема гледаност отколку Заев на Трилинг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: