Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме: Од имање пари еве како изгледа игралиштето во Радовиш


,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа игралиштето во Радовиш, напиша на Фејсбук, лидерот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа одделението за управни работи - Скопје, зграда на МТВ. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Владата на 69-та редовна седница, донесе одлука, забраната и посебниот режим на движење на населението и возилата од јавен превоз од 13 мај 2021 почнува од ...
сите 325 | | | веќе видена

Вториот ден од посетата на македонската делегација предводена од премиерот Зоран Заев во Брисел потврди дека нема сомнеж во ниту една ЕУ институција дека ...
сите 691 | | | веќе видена

Филхармонијата денеска ќе одржи концерт со кој ќе ја одбележи годишината од смртта на македонскиот револуционер Гоце Делчев. На програмата ќе бидат дела од ...
сите 88 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска ја прими првата доза на вакцина за заштита од коронавирусот. Таа во изјава за медиумите ...
сите 116 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски имаат проблем што се води неселективна борба против корупција, имаат проблем што процесот на имунизација се одвива непречено, имаат ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме: Од имање пари еве како изгледа игралиштето во Радовиш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: