Мицкоски до власта: Да не биде, пак доцниме


,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа одделението за управни работи - Скопје, зграда на МТВ. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во рамките на активностите на ВМРО-ДПМНЕ и моите лични активности денеска ќе посетам неколку стопански објекти овде во атарот на општините Чаир и Бутел. Ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски истакна дека во рамките на активностите на партијата денеска ќе посети неколку стопански објекти во атарот на ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ денес оствари средба во неколку компании во Скопскиот регион. - Во рамките на активностите на ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Секако, под услов ако претходно не избега и не ги бојкотира изборите, како што тоа го направи на предвремените локални избори за градоначалник на општина Штип. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во поликлиниката „Јане Сандански“ во Скопје денеска пристигна донација од уште 100.000 вакцини од „Синофарм“ од Народна Република Кина. На приемот на ...
сите 404 | | | веќе видена

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 390 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 329 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 630 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

Израелската армија уништи објект на военото разузнавње на Хамас во Газа, од појасот Газа ракети кон градот Бер Шева. Палестинските радикали утрово продолжија ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски до власта: Да не биде, пак доцниме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: