Колку чини еврото денеска?

4 копии

Останато

Сумирајќи ја дводневната посета на Брисел, каде што се состана со највисоките претставници на европската администрација, премиерот Зоран Заев, рече дека ...
сите 606 | | | веќе видена

17, 8 милиони евра изнесува сумата која се издвои како помош за најпогодените сектори од корона кризата. Со седум мерки кои се содржани во пакетот ќе им се ...
сите 90 | | | веќе видена

Рано утрово во Македонија од Централноафриканската Република пристигна македонскиот потполковник кој има симптоми на коронавирус. Веднаш бил сместен на ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку чини еврото денеска?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: