За што се користеше интернетот во ЕУ во 2020-та? (ИНФОГРАФИК)

7 копии
2 копии
3 копии
3 копии
3 копии

Во Словенија на крајот на јануари биле регистрирани вкупно 91.499 невработени лица, што е за 4,8 проценти повеќе од декември и за 14,6 отсто повеќе во споредба ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Домаќинствата во Европската унија (ЕУ) продолжија повеќе да заштедуваат во третиот квартал од 2020-та година во услови на смалување на потрошувачките трошоци ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повикувањето на поранешниот генерален секретар на Владата Драги Рашковски на информативен разговор во судот на претходна постапка за премиерот Зоран Заев е ...
сите 320 | | | веќе видена

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 126 | | | веќе видена

Со писмо до повеќе надлежни институции во државата, група граѓани, сопственици на станови и жители на зградите од Градски ѕид во близина на паркингот кај ...
сите 274 | | | веќе видена

Принцот Филип ќе биде погребан во сабота, но на поинаков начин од тоа што е вообичаено во кралското семејство… Традицијата според која членовите на кралското ...
сите 245 | | | веќе видена

Издавањето на официјалните пасоши и документи од страна на МВР на светски криминалци, нарко босови, мафијаши и припадници на ИСИС е загрозување на ...
сите 270 | | | веќе видена

Во време на полициски час и затворени објекти, како би спречиле вирусот Ковид-19, да се шири, ВМРО ДПМНЕ одбира да прави партиски собири и да ги крши мерките ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За што се користеше интернетот во ЕУ во 2020-та? (ИНФОГРАФИК)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: