Дојче Телеком е највредниот европски телекомуникациски бренд

4 копии

Компанијата Гугл информира за скок на приходите и профитот во четвртиот квартал на 2020 година благодарение на силниот раст на приходите од дигиталното ...
| | веќе видена | слични

Тојота го претрка Фолксваген во 2020 година за да си ја врати позицијата како најголем автомобилски произведувач според продажбата. Минатата година јапонската ...
| | веќе видена | слични

Новата студија изработена во САД покажува дека потрошувачите во декември 2020 година потрошиле просечно 47 долари за претплата на стриминг-платформите, што е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се што ВМРО-ДПМНЕ прави со месеци, и овде во Собранието е деструкција, неодговорно дејствување на штета на граѓаните и државата и безобразно ширење невистини. ...
сите 350 | | | веќе видена

Во овие моменти има услови за спроведување на пописот на терен, но секој поединец мора да ги почитува безбедносните протоколи, тврди директорот на Државниот ...
сите 423 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.519 тестирања, а регистрирани ...
сите 648 | | | веќе видена

Иако од Заводот за статистика уверуваат дека нема посериозни проблеми со веб-платформата за самопопишување, дијаспората посочи дека наишла на бројни ...
сите 139 | | | веќе видена

Две лица од Скопје на возраст 28 и 24 години утрово се пронајдени мртви во автомобил по пријава дека дека на бул. „Македонско – Косовска бригада“ во Скопје се ...
сите 141 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Основниот кривичен суд Скопје поднесе обвинителен предлог против седуммина учесници на протестите во врска со ...
сите 349 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дојче Телеком е највредниот европски телекомуникациски бренд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: