Снимки од Меланија на свадбата со Доналд Трамп пред 16 години - венчаницата и тежела 25 килограми и имала 91 метар свила


Поранешниот американски претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија Трамп на 22 јануари прославија 16 години брак. Бракот со убавата Словенка на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, формира канцеларија во Палм Бич, Флорида, за да ја прошири иницијативата „Биди најдобар“ за помош на децата, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога Доналд и Меланија Трамп ја напуштија Белата куќа пред некое време, како поранешен претседател и прва дама, имаше многу шпекулации за статусот на нивниот ...
| | веќе видена | слични

Сите мислеа дека Меланија одвај чекаше да ја напушти Белата куќа и да се разведе од Доналд Трамп - но, очигледно погрешија. Поранешната прва дама на САД ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во последниов период сведоци сме дека Словенката го чека поволниот момент да го нaпушти Доналд Трамп, но со последната објава таа ја докажа невистината во ...
| | веќе видена | слични

Славниот актер и комичар Џим Кери беше мета на критики и вербални напади на социјалните мрежи откако објави карикатура на поранешната прва дама на САД, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кривичните пријави поднесени од ВМРО-ДПМНЕ и Левица против собранискиот спикер Талат Џафери и двајцата пратеници од власта кои во скафандер дојдоа на гласање ...
сите 863 | | | веќе видена

Скафандер против глупост сеуште не е измислен, инаку ќе требаше да им го нарачаме и доставиме до дома на половина од пратениците во нашево Собрание. Пишува ...
сите 562 | | | веќе видена

Кражба на идентитети на граѓаните искористена за 215 лажни пасоши, двојни матични броеви, сомнително издадени околу сто илјади образци за издавање на изводи од ...
сите 273 | | | веќе видена

Ситуацијата со коронакризата на ниво на држава е исклучително лоша, но можам да кажам дека во Прилеп можеби е најлоша, посочи денеска од овој град, ...
сите 154 | | | веќе видена

Работодавачите и самостојните вршители на дејност ќе можат од денеска до 30 април да аплицираат за мерката од Петтиот пакет мерки – Финансиска поддршка за ...
сите 113 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се изгуби во својата влези-излези партиска математика, пратениците од опозициската партија избегаа кога сфатија дека ќе направат кворум за закони за ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снимки од Меланија на свадбата со Доналд Трамп пред 16 години - венчаницата и тежела 25 килограми и имала 91 метар свила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: