Новите пратеници со помалку патни трошоци, но сепак месечните исплати остануваат високи

Дали заврши времето на исплата за патни и дневни трошоци и до 2.000 евра месечно по пратеник, или тоа се должи на новонастанатите здравствени околности во ...
| | веќе видена | слични
18 копии

Останато

Расте нервозата во белиот дворец откако Христијан Мицкоски повторно, по којзнае кој пат не успеа да го одбрани криминалот. Ниеден обид на ВМРО-ДПМНЕ за ...
сите 475 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 105 | | | веќе видена

Вчера во денот кога починаа 50 наши сограѓани од Ковид-19, Заев и Филипче летаа со хеликоптер. Доколку наместо за Заев и Филипче хеликоптер се пуштеше за некој ...
сите 78 | | | веќе видена

Од Министерството за внатрешни работи се уште нема ниту соопштение, ниту одржана пресконференција, ниту, пак, најава за такво нешто, за дрогата, односно ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новите пратеници со помалку патни трошоци, но сепак месечните исплати остануваат високи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: