СДСМ: Дезинформаторот Мицкоски шири лажни вести на штета на државните и национални интереси


Христијан Мицкоски повторно ја презема улогата на докажан извор на лажни вести и потврден деструктивец кој работи на штета на државните и националните ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ на својот профил на Фејсбук објавува фотографии за тоа како изгледа подрачното одделение на Министерството за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Само Интервју“ зборуваше за моменталната политичка ситуација во земјата, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доколку на мене на маса некој ми даде предлог да прифатам дека Делчев бил Бугарин, верувајте дека ќе направам дипломатски скандал од светски размери, за кој ќе ...
| | веќе видена | слични

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Само интервју” на Канал 5 Телевизија гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за ...
| | веќе видена | слични

Тврдењето на висок владин претставник дека во државата не се донесени вакцини за да не се тестираат на македонските граѓани, е тотално апсурдно и вон здравиот ...
| | веќе видена | слични

Македонската страна во преговорите со Бугарија не смее никако и под ниедни услови да прифати дека Гоце Делчев бил Бугарин, бидејќи такво нешто ќе ја срози ...
| | веќе видена | слични

Немаше вакцини зошто имавме закон скроен за да се увезуваат вакцини преку веледрогерии за да власта прави аванта и од тоа. Направија закон со којшто само ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во вечерашното гостување во емисијата „Само интервју“ на Канал 5 телевизија рече дека ќе се вакцинира доколку ...
| | веќе видена | слични

Врз името на Гоце Делчев, Груев, Питу Гули и останатите, ние всушност изградивме државаСите сме свесни дека Зоран Заев е човекот кој без да почувствува никаков ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Дезинформаторот Мицкоски шири лажни вести на штета на државните и национални интереси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: