Виц на денот: Изум


2 копии

Главните индекси на американската берза на отворањето во петокот, во последниот ден на јануари беа на ниско ниво бидејќи нестабилноста се врати на пазарот со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Владимир Јанковски утрово гостуваше во Утрински брифинг на Слободна ТВ. Владимир Јанковски: Парадоксално е што се граничиме со Албанија и Грција, а малку ...
| | веќе видена | слични

Трпе пиел ладно пиво и го заболело грлото. Отишол до соседот, кој бил доктор. Заѕвонил и на вратата се појавила жената на докторот. Трпе, бидејќи го болело ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Коалицијата Алијансата за Албанците и Алтернатива ја поздравуваат одлуката на претседателот Стево Пендаровски да го врати во Собрание законот со кој ...
сите 221 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

СЕ ОТВОРИ ЈУЖНАТА ГРАНИЦА ЗА МАКЕДОНЦИТЕ Се отвори конечно грчката порта за македонските граѓани, откако многу Макледонци уште рано утринава тргнаа, но не ...
сите 518 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виц на денот: Изум

Од:
До кого (е-маил):
Порака: