НИКОЛОВ: Нема вакцини, нема антикоагуланси, ама затоа има физибилити студија за приватизација на Рентген институтот

2 копии

Д-р Игор Николов од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејскук прашува дали нас во овој момент нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на Рентген ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Драган Павловиќ Латас го коментира однесувањето на партијата Левица во политичкиот живот во Македонија. Симпатични се, поинакви но, Левица досега не ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Драган Павловиќ Латас преку статус на Фејсбук прашува дали дали Левица се опозиција и доколку се, зошто фокусот им е против ВМРО-ДПМНЕ? -Симпатични ...
| | веќе видена | слични

Останато

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 82 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 142 | | | веќе видена

Европската перспектива на Северна Македонија и Албанија не е предмет на спор и Бугарија секогаш ги поддржува, вели бугарскиот премиер Стефан Јанев во ...
сите 500 | | | веќе видена

Зголемувањето на еколошката такса за горивата нема драстично да ја намали потрошувачката, но зголемените цени негативно ќе влијаат на стандардот на граѓаните. ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НИКОЛОВ: Нема вакцини, нема антикоагуланси, ама затоа има физибилити студија за приватизација на Рентген институтот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: