Николоски гостин во централниот дневник на ТВ Сител во 19 часот

5 копии

Во вечерашното издание на дебатната емисија "Само интервју" на Канал 5 Телевизија гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за ...
| | веќе видена | слични

Во Канал 5 телевизија, во „Само интервју“ вечерва гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој посочи дека на Заев не му држи зборот затоа што ...
| | веќе видена | слични

Тврдењето на висок владин претставник дека во државата не се донесени вакцини за да не се тестираат на македонските граѓани, е тотално апсурдно и вон здравиот ...
| | веќе видена | слични

Направија закон со којшто само веледрогерии можеа да увезуваат вакцини. Кога видоа дека нема шега, ова е сериозна работа, бидејќи големите компании како ...
| | веќе видена | слични

На ВМРО-ДПМНЕ му недостасуваат само два пратеници за да се турне оваа Влада, а само три пратеници за ја да преземе власта, тврди лидерот на опозицијата ...
| | веќе видена | слични

Немаше вакцини зошто имавме закон скроен за да се увезуваат вакцини преку веледрогерии за да власта прави аванта и од тоа. Направија закон со којшто само ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Само интервју” на Канал 5 Телевизија гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата Само интервју на Канал 5 телевизија рече дека ќе се вакцинира доколку пристигнат ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ ја заврши 2020 година со интензивни протести пред Владата, но во 2021 година можеби и нема толку многу да протестира, бидејќи таа улога ќе биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Одзивот за вакцинација кај граѓаните досега е добар, вели медицинскиот техничар Денис Јанкуловски кој е дел од тимот кој што ги вакцинира граѓаните во ...
сите 373 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски гостин во централниот дневник на ТВ Сител во 19 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: