Ангеловски:Власта се однесува многу арогантно со македонскиот народ

Страшо Ангеловски, лидер на МААК во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за владата каде потенцираше дека многу арогантно се однесува кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За да се случи повторно да се ослободи економијата мора политичарите да овозможат избор на граѓаните, а тоа е да им овозможат заштита од пандемијата. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Денес претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостуваше во емисијата „Неделен Брифинг“ каде што говореше и за образованието. „Ние немаме веќе дуално ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес гостуваше во емисијата „Неделен брифинг“. Во самото свое гостување посочи дека не треба власта да се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Неделен брифинг со Сотир Костов истакна дека тој не може да договара криминал и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во своето гостување на Инфомакс во емисијата „неделен брифинг“ со Сотир Костов претседателот на ВМРО -ДПМНЕ, Христијан Мицкоски рече дека е потребно да се ...
| | веќе видена | слични

Власта не треба да им се заканува на граѓаните за непопишување со казна затвор. Поради честите закани и уцени од страна на власта граѓаните единствено масовно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во своето гостување во емисијата „Неделен Брифинг зборуваше за пописот за кој власта неодамна изгласа и закон во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Неделен Брифинг со Сотир Костов“ зборуваше за темата која е многу актуелна и е ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Неделен Брифинг со Сотир Костов“ зборуваше за ситуацијата во земјата каде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ангеловски:Власта се однесува многу арогантно со македонскиот народ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: