(Видео) Трамп ја напушти Белата куќа


Во последниов период сведоци сме дека Словенката го чека поволниот момент да го нaпушти Доналд Трамп, но со последната објава таа ја докажа невистината во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Првата дама на Америка ја сподели среќната вест за вселувањето на домашните миленици во Белата куќа - со фотографија која што привлече огромно внимание. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија Трамп на 22 јануари прославија 16 години брак. Бракот со убавата Словенка на ...
| | веќе видена | слични

 За разлика од Меланија, која ретко знаеше да се „спушти на рамно“, новата прва дама, Џил Бајден, ужива во удобноста на патиките. За време на мандатот на ...
| | веќе видена | слични

Во неделата, медиумите пренесоа дека навредлив банер посветен на Доналд Трамп „провејал“ над Палм бич, Флорида. По истекувањето на функцијата, поранешниот ...
| | веќе видена | слични

По завршувањето на претседателскиот мандат на Доналд Трамп, неговата ќерка Иванка, заедно со сопругот Џеред Кушнер и трите деца се селат на Флорида, каде ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сашо Мијалков сепак не бил дома со висока температура туку избегал во Белград, објави „МКД.мк“. Мијалков во Белград побегнал во неделата вечерта и оттаму се ...
сите 818 | | | веќе видена

Новите дози од српската донација на вакцината Фајзер пристигнува, а во меѓувреме вакцините од првата кутија наменети за здравствени работници се уште не се ...
сите 625 | | | веќе видена

Вината за непочнатите активности за изградба на новиот клинички центар премиерот Зоран Заев вечерва посочи дека е кај ВМРО – ДПМНЕ и нивната партиска ...
сите 286 | | | веќе видена

Среќен сум што традиционални улици во нашиот град, коишто се поврзани со битието и функционирањето на урбано Скопје ќе ги вратиме, затоа што тие се уште ...
сите 176 | | | веќе видена

Сашо Мијалков ниту ги следел комуникациите, ниту ги слушал нелегално прислушуваните разговори во неговата канцеларија во УБК, вели адвокатот Миле Петровски во ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Трамп ја напушти Белата куќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: