Вмро Дпмне со реакција за казните на капачите во Охрид

2 копии

За време на вчерашниот ден верниците од црква земаат осветена вода, но дали знаете што треба да направите со старата света вода? Според народното верување, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс шефот на УБК Сашо Мијалков го чекаат 20 години затвор по изречените пресуди за двата предмети „Таргет-Тврдина“ и „Трезор“, но обвинет и осомничен е уште во ...
сите 134 | | | веќе видена

Врз основа на јавните информации изнесени во јавноста после преговорите помеѓу Премиерот Зоран Заев и претседателите на опозициските албански политички партии, ...
сите 196 | | | веќе видена

1.000 паркинг места, 6.520 метри квадратни зелени површини, максимална планирана катност П плус 22 ката, површина на градба согласно идејниот проект е 9, 165 ...
сите 99 | | | веќе видена

Денес е Светски ден на здравјето. Се одбележува секоја година на 7 април и секоја година скренува внимание на специфична здравствена тема која ги загрижува ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вмро Дпмне со реакција за казните на капачите во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: