Скопјанка заврши во болница откако удри во четири паркирани возила


Скопјанка синоќа заврши во болница со тешки повреди откако со својот автомобил марка „мерцедес“ удрила во четири паркирани возила.Синоќа, малку по 20 ласот, во ...
| | веќе видена | слични

Три возила се судриле попладнево кај зградата на „Нова Македонија“, дознава 24 Инфо. Сообраќајката се случила на самата крстосницата од булеварите Св. Кирил и ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во текот на вчерашниот ден во 14: 10 часот во Скопје на улица „50-та Дивизија“ велосипед управуван од засега непознато лице кое го напуштило местото на ...
| | веќе видена | слични

На 25.01.2021 во 15,35 часот во Скопје, на крстосницата од улиците Ѓорче Петров и Сремски фронт се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Момче било пренесено во болница откако се здобило со тешки телењсни повреди при сообраќајна несреќа која се случила во Скопје, информира МВР. -На 25.01.2021 во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Две деца биле повредени во сообраќајка во Кавадарци, кога жена со „Мерцедес“, која во автомобилот ги возела децата, удрила во ѕид од куќа, информираше денеска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се што ВМРО-ДПМНЕ прави со месеци, и овде во Собранието е деструкција, неодговорно дејствување на штета на граѓаните и државата и безобразно ширење невистини. ...
сите 350 | | | веќе видена

Во овие моменти има услови за спроведување на пописот на терен, но секој поединец мора да ги почитува безбедносните протоколи, тврди директорот на Државниот ...
сите 423 | | | веќе видена

Македонските безбедносни служби треба да го вклучат алармот после пораките од бугарскиот претседател Румен Радев кој побара разузнавачките служби да испитаат ...
сите 206 | | | веќе видена

Иако од Заводот за статистика уверуваат дека нема посериозни проблеми со веб-платформата за самопопишување, дијаспората посочи дека наишла на бројни ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.519 тестирања, а регистрирани ...
сите 501 | | | веќе видена

Две лица од Скопје на возраст 28 и 24 години утрово се пронајдени мртви во автомобил по пријава дека дека на бул. „Македонско – Косовска бригада“ во Скопје се ...
сите 142 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Основниот кривичен суд Скопје поднесе обвинителен предлог против седуммина учесници на протестите во врска со ...
сите 348 | | | веќе видена

На пат до Апелација, казната за Сашо Мијалков ќе се намали од 12 на 9 години затвор. Делото „примање награда за противзаконито влијание“, кое се однесува на ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка заврши во болница откако удри во четири паркирани возила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: