Ордановски до Агнеса: Ме занима кога ке престанеш да се глупираш?

Целава оваа рашомонијада е поради фактот што не можам да се договорам фер и вонсудски да се спогодам. Бракот е готов, тоа е и повеќе од јасно. Предлогот кој го ...
| | веќе видена | слични

Драмата на семејството на Роберт Ордановски, која на фејсбук веќе ја именуваа како „Ордашијанс“ , ги преокупира социјалните мрежи. Фејсбук преписката денеска ...
| | веќе видена | слични

Македонската јавност не престанува да коментира за скандалозното излагање на Роберто Орданоски, кој минатата недела објави видео како со ќерките го прославува ...
| | веќе видена | слични

Продолжува сагата помеѓу поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации (АЕК), Роберт Орданоски и неговата сопруга Агнеса. Синоќа Роберт објави ...
| | веќе видена | слични

Откако Агнеса, сопругата на поранешниот директор на Агенцијата за електронси комуникации, Роберт Орданоски, објави фотографија од нејзиното кафе дружење со екс ...
| | веќе видена | слични

Останато

Преку апликацијата за самопопишување заклучно со 08.50 часот денеска се евидентирале вкупно 40397 лица кои се во странство. Евидентирањето на иселениците преку ...
сите 385 | | | веќе видена

Неопходна е широка влада за национален спас оценуваат дел од аналитичарите откако деновиве ова прашање стана особено актуелно по пределогот на премиерот Заев. ...
сите 150 | | | веќе видена

Во ситуација кога е загрозен највисокиот општествен интерес – народното здравје, на државата ѝ стојат на располагање мерки на принуда, вели епидемиологот ...
сите 249 | | | веќе видена

Венко Филипче да одговори дали неговиот дедо д-р. Јорданчо Савески бил во Занзибар со заболените од африканскиот сој на КОВИД 19 и дали после тоа отишол во ...
сите 301 | | | веќе видена

Единствен кој го брани криминалот на Сашо Мијалков е Зоран Заев. Тој се договори со Мијалков да создава вештачка криза во ВМРО, и три години не смееше да го ...
сите 131 | | | веќе видена

Во однос на прашaњето за широка владина коалиција, од опозициската ВМРО-ДПМНЕ велат дека никакви очајнички потези повеќе не му поминуваат на Зоран Заев. „Зоран ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ордановски до Агнеса: Ме занима кога ке престанеш да се глупираш?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: