Шекил О’Нил го поздрави дебелкото од Конго


Ракометната репрезентација на Македонија го заврши својот настап на Светското првенство во Египет, па нашите пикери Стојанче Стоилов и Жарко Пешевски ја ...
| | веќе видена | слични

Ракометната репрезентација на Македонија денеска со поразот од Белорусија го заврши настапот на Мундијалот во Египет и го оствари најслабиот пласман во ...
| | веќе видена | слични

Македонија го заврши со пораз својот настап на Светското првенство во Египет кое дефинитивно нема да го памети по ништо добро, но од друга страна, овој турнир ...
| | веќе видена | слични

Репрезентативците Стојанче Стоилов и Жарко Пешевски пред напуштањето на Светското првенство се фотографираа со ракометниот џин и еден од највпечатливите играчи ...
| | веќе видена | слични

Ако сте одлучиле да ги следите настаните на Светското ракометно првенство во Египет оваа година, тогаш името на Готјер Мумби Тиери ви е многу добро познато. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Стариот добар Џо, кого медиумите блиски до Трамп и левичарските „наивчини“ сакаат да го опишат како успан и дементен, се покажа како незгоден клиент за Путин, ...
сите 330 | | | веќе видена

Малата Лара вчера наполни една година, а еден од гостите на нејзиниот роденден беше министерот за здравство Венко Филипче. А Лара, иако има само една година, ...
сите 141 | | | веќе видена

Угостителите реагираат на апсурди во протоколите за работа, откако здравствените власти ги укинаа рестрикциите. Велат дека нејасно е зошто од една страна се ...
сите 153 | | | веќе видена

„Следниот состанок на Комисијата за историски прашања меѓу Бугарија и Република Македонија ќе се одржи во октомври. Тоа е по барање на македонската страна, ...
сите 87 | | | веќе видена

Членството на Северна Македонија во НАТО е резултат на храбри одлуки. Верувам дека на фронтот на ЕУ треба да има геополитичка политика, а тоа за Балканот е ...
сите 56 | | | веќе видена

Зголемувањето на еколошката такса за горивата нема драстично да ја намали потрошувачката, но зголемените цени негативно ќе влијаат на стандардот на граѓаните. ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шекил О’Нил го поздрави дебелкото од Конго

Од:
До кого (е-маил):
Порака: