Денес 18 јануари е вашиот најсреќен ден – Ден со најголеми попусти во сите Нептун продавници!

Третиот понеделник во јануари се смета за најдепресивниот ден во годината. Оваа година тоа е денешниов ден понеделник 18-ти јануари. Во светот, овој ден е ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Само од 25 до 31 јануари во сите Нептун продавници има OUTLET акција, голема распродажба на производи од сите категории по неверојатно ниски цени за огромни ...
| | веќе видена | слични

Повеќето апарати за домаќинство, како што покажало истражувањето на едно француско здружение за заштита на потрошувачите, се дизајнирани нашите апарати точно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вакцина против Ковид-19 заклучно со денеска примиле 2.860 здравствени работници, информираа за МИА од Министерството за здравство. Имунизацијата се одвива во ...
сите 601 | | | веќе видена

Да се внимава на наративот и да се избегнуваат провокации. Да се практикуваат европските вредности, а сојузништвото во НАТО и очекуваната блиска соработка во ...
сите 188 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по контоверзните предлози на експремиерот Љубчо Георгиевски за надминување на спорот меѓу Бугарија и Македонија. ...
сите 186 | | | веќе видена

Првата фаза од пописот засега се одвива без проблеми. Заклучно со вчерашниот ден преку апликацијата за самопопишување се евидентирани вкупно 18 236 граѓани. ...
сите 168 | | | веќе видена

Вилма Русковска, шефицата на Обвинителството за гонење на организиран криминал е обвинителот со кој министерот за правда, Бојан Маричиќ се сретнал во петокот и ...
сите 366 | | | веќе видена

За нови пет лица, кои со разни предмети, меѓу кои и бекатон плочки, маваа по полицијата за време на протестите за „Монструм“ е поднесена кривична пријава. ...
сите 340 | | | веќе видена

Министерот за правда, Бојан Маричиќ е министерот на кого обвинител му кажал дека Сашо Мијалков може да избега. Ова го соопшти премиерот Зоран Заев, ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес 18 јануари е вашиот најсреќен ден – Ден со најголеми попусти во сите Нептун продавници!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: