Изненадна смрт на првиот човек на банкарската компанија Ротшилд

Познатиот Лери Кинг почина вчера на 87-годишна возраст Легендарниот американски водител, доживеа голема трагедија ова лето, кога неговите две деца починаа за ...
| | веќе видена | слични

Извори блиски до семејството тврдат дека водителот бил целосно уништен од смртта на неговите деца, а тој особено бил воодушевен од фактот дека не можел да ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот американски телевизиски и радио водител Лери Кинг, кој во кариерата која надмина шест децении интрвјуираше најмалку педесет илјади светски ...
| | веќе видена | слични

Американскиот телевизиски и радио водител Лери Кинг, почина на 87-годишна возраст.Причината за смртта на легендарниот водитеч, кој беше хоспитализиран на ...
| | веќе видена | слични

Познатиот водител Лери Кинг почина утрово, на 87-годишна возраст од последици од коронавирусот. Пред неколку месеци, Кинг доживеа огромна семејна трагедија ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпознатите американски водители Лари Кинг почина утрово на 87-годишна возраст од компликации поради заболувањето со коронавирусот. Пред неколку ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот американски телевизиски водител, Лери Кинг, почина на 87-годишна возраст.pic.twitter.com/x0Hl0X6vqU Larry King (@kingsthings) January 23, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев одговарајќи на прашање од пратеникот Александар Николоски од ВМРО-ДПМНЕ каде се криел Сашо Мијалков кој два дена беше недостапен на ...
сите 334 | | | веќе видена

Нема да има жолти ленти за хотелот „Мериот“. Премиерот Зоран Заев за ТВ21 појасни дека правната основа за ова отпаднала откако екс директорот на УБК Сашо ...
сите 256 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска повторно ја повика опозицијата да учествува во пописот и рече дека оваа статистичка операција е преважна. Од пописот, според него, ...
сите 301 | | | веќе видена

Вакцина против Ковид-19 примиле 1677 здравствени работници, информираа за МИА од Министерството за здравство. Имунизацијата се одвива во модуларната болница ...
сите 387 | | | веќе видена

Каде бил во двата дена во кои ја крена на нозе цела Македонија, како потоа одеднаш се појави и сам дојде во Обвинителството за да си го земе решението за куќен ...
сите 259 | | | веќе видена

Владата забрани работа на рестораните за свадби, но не и свадби во станови, дворови и ресторани кои не се ни близу да ги исполнат условите за организирање ...
сите 182 | | | веќе видена

Сашо Мијалков ниту ги следел комуникациите, ниту ги слушал нелегално прислушуваните разговори во неговата канцеларија во УБК, вели адвокатот Миле Петровски во ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изненадна смрт на првиот човек на банкарската компанија Ротшилд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: