Агровојводина – механизација НС, лидер во продажба на земјоделска механизација и опрема


2 копии

Агровојводина - механизација НС ја започнува својата приказна во Октомври 1998-та, како фирма ќерка на Агровојводина - механизација ДОО од Нови Сад, Р. Србија, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Компанијата „М Кар“, увозник и дистрибутер на брендовите BMW и MINI за Македонија и Косово го одбележува својот 5-ти роденден, создавајќи успешна приказна на ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Правдата е тука, правдата е обезбедена, ќе ја има се повеќе и се почесто, а почести ќе бидат и одговорите на институциите, како оној за обезбедување на ...
сите 543 | | | веќе видена

Стефан Андоновски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, денеска од Неготино порача дека граѓанската акција за собирање потписи, со кои ќе се поништи Законот за пописот, ...
сите 218 | | | веќе видена

Каде бил во двата дена во кои ја крена на нозе цела Македонија, како потоа одеднаш се појави и сам дојде во Обвинителството за да си го земе решението за куќен ...
сите 299 | | | веќе видена

Советот на град Скопје ја усвои листата на регистарот на имињата на улиците во главниот град. Со тоа завршија неколкудневните натегања меѓу власта и ...
сите 157 | | | веќе видена

Скоро осум часа, Александар и Јордан Мијалков синови на избеганиот Сашо Мијалков даваат исказ во полициската станица во Кисела Вода. Полицијата се обидува да ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агровојводина – механизација НС, лидер во продажба на земјоделска механизација и опрема

Од:
До кого (е-маил):
Порака: