Централен регистар: Бројот на згаснати и новоосновани фирми во 2020 е во рамки на просекот

4 копии

Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4000 компании се згаснати во првите шест месеци од 2020 година, ...
| | веќе видена | слични

Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4000 компании се згаснати во првите шест месеци од 2020 година, ...
| | веќе видена | слични

Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4.000 компании се згаснати во првите шест месеци, денес ...
| | веќе видена | слични

 Во врска со вчерашната изјава на претседателот на Комората на Северозападна Македонија дека над 4000 компании се згаснати во првите шест месеци од 2020 ...
| | веќе видена | слични

Останато

За помалку од два месеци поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков ќе мора да излезе од притвор од затворот во Шутка. Ова му го овозможува Законот за кривична ...
сите 1126 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, изјави дека во следните неколку дена би можел точно да каже кога ќе пристигнат кинеските и руските вакцини во земјата. ...
сите 471 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Централен регистар: Бројот на згаснати и новоосновани фирми во 2020 е во рамки на просекот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: