Проблеми за Солшер во пресрет на дербито со Ливерпул

5 копии
2 копии

Манчестер Јунајтед славеше тешка победа на гостувањето во Лондон кај тимот на Фулам со 2:1. Со оваа победа избраниците на Оле Гунар Солскјер останаа на челната ...
| | веќе видена | слични

Пол Погба во секој случај ја подигна формата и стана важен фактор во играта на Манчестер Јунајтед во последно време, па изгледа дека довербата која ја добива ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер упати предупредување до своите играчи во пресрет на натпреварот против Фулам кој го играат во текот на ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер пред натпреварот со Фулам беше запрашан и за трансфер активностите на неговиот тим. Манчестер Јунајтед не ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер застана во одбрана на Бруно Фернандес по полошата игра во дербито со Ливерпул (0: 0). Португалецот, кој е ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо беше видно незадоволен по поразот од Јувентус во италијанското дерби од Интер со 2:0. Избраниците на Андреа Пирло беа доста немоќни на тој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Опозицијата да не го политизира пописот и да не ги инволвира граѓаните за нивни партиски поени порача и денеска премиерот Зоран Заев поставувајќи прашање дали ...
сите 350 | | | веќе видена

ЕУ денеска изрази силно несогласување со одлуката на руските власти да ги вклучат Прашкиот центар за граѓанско општество и Здружението на училишта за политички ...
сите 325 | | | веќе видена

Никогаш не сум споменал дека друго лице е виновно, рече денеска премиерот Зоран Заев за масакрот кај Смилковско Езеро, коментирајќи ги завршните зборови за ...
сите 150 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 166 | | | веќе видена

На 23.01.2021 во 21.50 часот при контрола во угостителски објект на подрачјето на Гази Баба од полициски службеници од Полициска станица Гази Баба констатирано ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Проблеми за Солшер во пресрет на дербито со Ливерпул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: