Шестгодишно девојче го изгуби животот во сообраќајна несреќа

5 копии

Покрај одземеното возило приведен е и возачот бидејќи немал лични документи. -Вчера околу 11 часот, во тетовски Челопек, полициски службеници на СВР Tетово го ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Според билтенот на МВР, Синоќа, малку по 20 ласот, во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Ѓурчин Кокале”, патничко возило „мерцедес”, со скопски регистарски ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Скопјанка синоќа заврши во болница со тешки повреди откако со својот автомобил марка „мерцедес“ удрила во четири паркирани возила.Синоќа, малку по 20 ласот, во ...
| | веќе видена | слични

Скопјанка со тешки телесни повреди била префрлена во болница, откако претходно, од засега неутврдени причини удрила во неколку паркирани автомобили. -На ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руската амбасада во Скопје известува дека во неколку наврати ја информирала македонската влада за можностите за испорaка на руската вакцина, но македонска ...
сите 221 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 330 пациенти позитивни и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 627 | | | веќе видена

Вакцинацијата не е само дојди и купи ги вакцините и толку, туку потребен е план и регистрација, рече српската премиерка Ана Брнабиќ во нејзиното гостување за ...
сите 468 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шестгодишно девојче го изгуби животот во сообраќајна несреќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: