Рецензија: Lenovo го претстави ThinkBook Plus Gen 2 со 2 дисплеја (LCD и E-Ink)Останато

Селекторот на Македонија, Данило Брестовац зборуваше за новинарите пред дуелот со Русија од втората фаза на Светското првенство кое се игра во Египет. ...
сите 366 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска изјави дека на средбата со словенечкиот премиер Јанез Јанша била потенцирана недвосмислената поддршка ...
сите 213 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид – центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 330 пациенти позитивни и суспектни на коронвирусот, ...
сите 583 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рецензија: Lenovo го претстави ThinkBook Plus Gen 2 со 2 дисплеја (LCD и E-Ink)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: