Бочварски: Ако ви е скапо по автопат до Штип – одете преку Велес

Не престануваат реакциите на јавноста по изјава на министерот за транспорт и врски Благој Бочварски, кој на граѓаните им порача дека доколку им се скапи ...
| | веќе видена | слични

Фотографија на министерот за транспорт и врски и екс градоначалник на Штип Благој Бочварски е меѓу најкоментираните и најсподелуваните на социјалните мрежи. На ...
| | веќе видена | слични

Не престануваат реакциите на јавноста по арогнатната изјава на министерот за транспорт и врски Благој Бочварски, кој на граѓаните им порача дека доколку им се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По мноштвото реакции во јавноста за високата цена на патарините кои веќе од идниот месец ќе почнат да се градат на автопатот Скопје-Штип, министерот за ...
| | веќе видена | слични

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска изјави дека во нашава земја патарините се со ниски цени и порача дека кога ќе се воведат двете нови ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 456 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 267 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бочварски: Ако ви е скапо по автопат до Штип – одете преку Велес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: