Тодоров: И понатаму сум оптимист, сите мечеви се значајни, не само со Естонија

Она што е најважно сега е да видиме како ќе се одвиваат работите со ковид-19 воопшто, второ, за да издржиме четири средби во пет дена, потребен ни е состав од ...
| | веќе видена | слични

Сеќавањата на септември 2019 предизвикуваат чувства на исполнетост, а во исто време и на одговорност дека европскиот исчекор на македонските одбојкари треба да ...
| | веќе видена | слични

Неодамна Македонија ги доби противниците во квалификациите за Светското првенство Катар 2022 година. Во нашата група Германија е фаворитот кој се издвојува и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена

Рускиот амбасадор во Вашингтон, кој беше вратен во неговата земја на консултации во март, денеска отпатува во САД, во согласност со неодамнешниот договор меѓу ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тодоров: И понатаму сум оптимист, сите мечеви се значајни, не само со Естонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: