VISA Business картичка од Силк Роуд Банка: Намалете ги трошоците за работење на вашата компаниja

Во месец октомври оваа година Силк Роуд Банка ја лансираше првата VISA Business припејд картичка во Република Северна Македонија. Картичката е единствена од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Халкбанк перманентно дава поддршка на најразлични сегменти од секојдневниот живот. Ги поддржува спортот, културата, екологијата, а годинава кога пандемијата со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По повод претстојните празници започнува најголемата новогодишна шопинг кампања со American Express картичките на Силк Роуд Банка АД Скопје. Сите корисници на ...
| | веќе видена | слични

За 25 години Mastercard® на Комерцијална банка, во 25 дена банката одлучи да направи нешто бесценето! Во периодот од 15-ти декември 2020 до 8 јануари 2021 ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

ТТК Банка АД Скопје ја продолжи промотивната понуда на ПРОМО ФИКС депозитите за физички лица со атрактивна ФИКСНА каматна стапка за штедење во денари на 15 и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

А1 Македонија годината ја завршува со уште една атрактивна промоција со која корисниците на услугите добиваат уште повеќе бенефиции. Од А1 Македонија велат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повикувањето на поранешниот генерален секретар на Владата Драги Рашковски на информативен разговор во судот на претходна постапка за премиерот Зоран Заев е ...
сите 320 | | | веќе видена

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 126 | | | веќе видена

Со писмо до повеќе надлежни институции во државата, група граѓани, сопственици на станови и жители на зградите од Градски ѕид во близина на паркингот кај ...
сите 274 | | | веќе видена

Издавањето на официјалните пасоши и документи од страна на МВР на светски криминалци, нарко босови, мафијаши и припадници на ИСИС е загрозување на ...
сите 270 | | | веќе видена

Во време на полициски час и затворени објекти, како би спречиле вирусот Ковид-19, да се шири, ВМРО ДПМНЕ одбира да прави партиски собири и да ги крши мерките ...
сите 225 | | | веќе видена

Српскиот институт за вирусологија ТОРЛАК ќе им биде стратешки партнер на македонските здравствени власти во набавката на вакцини. Министерот Филипче во вторник ...
сите 674 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

VISA Business картичка од Силк Роуд Банка: Намалете ги трошоците за работење на вашата компаниja

Од:
До кого (е-маил):
Порака: