Милошоски: Димитров бега ододговорност за погрешните политики и ПРЕД НАРОДОТ ПОКАЖУВА ДЕКА НЕМА ЛИЦЕ


Антонио Милошоски на својот фејсбук профил ја искоментира како што вели тој дволичноста на Никола Димитров.Димитров јуни 2019 изјави: ако годинава не ги ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот Антонијо Милошоски денеска беше гостин во емисијата „Магазин“, но наместо за политика, зборуваше за најубавата улога во животот- татковството. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот министер за надворешни работи Антонио Милошоски го потсетува актуелниот вицепремиер за надворешни на изјавата дадена пред година и половина во ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милошоски: Димитров бега ододговорност за погрешните политики и ПРЕД НАРОДОТ ПОКАЖУВА ДЕКА НЕМА ЛИЦЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: