Сите политички и актуелни настани кои го одбележаа изминатиот период

Сите политички и актуелни настани кои го одбележаа изминатиот период на едно место, но и од еден поинаков агол поблизок до граѓаните. Ја доловуваме сликата на ...
| | веќе видена | слични

Доколку сакате да го добиете целоснот iPhone 12 искуство, овие совети и трикови ќе ви помогнат во тоа:. Да почнеме со основите, па потоа ќе преминеме во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Власта сака да прави политички попис во Македонија, изјави денеска во гостувањето на Сител потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски. Истакна дека ...
сите 301 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 273 | | | веќе видена

Првиот вицепремер во Владата и висок функционер во ДУИ Артан Груби денеска не сакаше да ги коментира последните случувања во врска со слуајот „Монструм“ и ...
сите 120 | | | веќе видена

Шлаемот велепредавнички на власт ни се заканува со пет години затвор ако одбиеме да се попишеме, пишува актерот Сашо Тасевски, коментирајќи го вчерашното ...
сите 16 | | | веќе видена

Њујорк – Тројца војници на Националната гарда загинаа во пад на хеликоптер за време на рутински тренинг во сојузната држава Њујорк, пренесе „Си-ен-ен“. ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите политички и актуелни настани кои го одбележаа изминатиот период

Од:
До кого (е-маил):
Порака: