Николоски: Македонија се наоѓа во најголемата криза од своето осамостојување до денес, решението е оставка на Заев и формирање на влада за национален спас


Економската криза допрва доаѓа, ова е само почеток, за жал доаѓаат тешки месеци за сите граѓани на Република Македонија. ВМРО-ДПМНЕ и граѓаните не гледаат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во екстазата на лажниот патриотски занес кој од вчера владее во СДСМ очекуваме наредната прес конференција Костадин Костадинов да ја одржи во комитска облека, ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Ниту 100 обараќања и глумење на патриот на Заев нема да го сменат фактот дека тој трајно ги наруши позициите на Македонија во однос на Бугарија. Зоран Заев ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Зоран Заев делува како подвоена личност, тоа е впечаток кој од ден на ден станува се повидлив и појасен. Заев е човекот кој зборуваше дека фашистичката ...
| | веќе видена | слични

Заев е човекот кој зборуваше дека фашистичката окупација била администрација. Заев е човекот кој зборуваше дека сме биле ист народ со соседите („братски хора, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонија не почна преговори со ЕУ и не го доби фамозниот датум за преговори ни во 2018 ни во 2019 заради КРИМИНАЛОТ и КОРУПЦИЈАТА на Заев, вели ...
| | веќе видена | слични

Да се потсетиме како Заев ЛАЖЕШЕ дека Македонија доби датум за преговори со ЕУ и во 2018 и во 2019 година! Македонија не почна преговори со ЕУ и не го доби ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кај нас има нешто што никаде го нема. Ќе се попишуваат лица на привремена работа или престој, а ниту се таму привремено ниту за кус престој туку се засекогаш. ...
сите 524 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 160 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања, Никола Димитров, и министерот за надворешни работи, Бујар Османи, денеска, во Брисел, имаа средба со Мирослав ...
сите 284 | | | веќе видена

Се прави една почетничка грешка околу проблемот со пописот. Пописот во основа и во целиот свет е статистичка операција. Во Македонија тоа не е можно, бидејќи ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: Македонија се наоѓа во најголемата криза од своето осамостојување до денес, решението е оставка на Заев и формирање на влада за национален спас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: