Оглас за вработување во УНИБанка АД Скопје

2 копии
2 копии

Останато

Ако пописот не е политички процес, тогаш зошто заменик-директорот на Државниот завод за статистика има право на вето, прашува пратеникот Тимчо Муцунски од ...
сите 391 | | | веќе видена

Зоран Заев е вистински „монструм“ кој свесно ја злоупотреби трагедијата кај Смилковско езеро за сопствени политички поени. Зоран Заев без тронка срам ...
сите 160 | | | веќе видена

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 152 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, ја прекина денешната седница по утврдувањето дека нема кворум за работа, при што во салата имаше присутни 59 ...
сите 41 | | | веќе видена

Во очекување на потписот на указот на Законот за попис од претседателот на државата Стево Пендаровски, лидерите на владејачките партии пред јавноста ја ...
сите 125 | | | веќе видена

Додека се прават некои новини во можностите за пензионирање, а и други се во најава, пензискиот фонд годината ја почнува со буџет во кој вкупните расходи се ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во УНИБанка АД Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: