Каде е Димитров, некогашен гласноговорник за добивање датум и промотор на патлиџан дипломатијата?


Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на државата Стево Пендаровски не се согласува со испратеното писмо од поранешниот претседател Бранко Црвенковски до сопатијците на СДСМ да се ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на државата Стево Пендаровски вечева во Дневникот на Сител кажа дека не се согласува со испратеното писмо од поранешниот претседател Бранко ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии

Мал е просторот нашата држава да направи некои отстапки. Не може да се води расправа за македонскиот народ, нација, за јазикот. Немаме заедничка историја. Тоа ...
| | веќе видена | слични

„ Сметам дека е направен голем лапсус од страна на Владата со изборот на Владо Бучковски затоа што требало да се види интервјуто за ТВ Европа кај почитуваниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Градоначалникот на Куманово и член на централниот одбор на СДСМ, Максим Димитриевски во интервјуто за Телевизија Сител смета дека Владата направи грешка со ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, вчера во интервју за ТВ Сител изјави дека бугарските барања во однос на преговорите на Македонија со ЕУ се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сите предлози на опозицијата се отфрлениПописот не може да биде релевантен без немањето на слух за опозицијатаЗаконот за попис е резултат на претходно ...
сите 481 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 226 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 301 | | | веќе видена

Првиот вицепремиер и министер за политички системи, Артан Груби од ДУИ, не сака да го коментира судскиот процес „Монструм“, но тврди дека единствен пат кога ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каде е Димитров, некогашен гласноговорник за добивање датум и промотор на патлиџан дипломатијата?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: