СДСМ: Хистеричниот Мицкоски да не чека туку да одговори, за кои структури одработува?


Самопрогласениот хистеричен политичар четири дена се крие и не дава одговор на јавно поставени прашања. Наместо одговор, Мицкоски со денови организира собири ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дозволете ми најпрво на православните христијани да им го честитам големиот празник Св. Климент Охридски, а Вам и на Вашите семејства да ви посакам среќа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Да престане трговијата со правата на нашите Македонци кај нашиот источен сосед и кај нашите соседи воопшто. Затоа ајде сите да се обединиме против сето ова што ...
| | веќе видена | слични

Тука нема партија, тука нема вера, тука нема нација, нема леви, нема десни, нема либерални, нема конзервативни, сите сме денеска потребни да се обединиме и да ...
| | веќе видена | слични

За Македонија да престане да губи, потребно е обединување и пораз на Заев, порача лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски попладнево во своето видео обраќање. ...
| | веќе видена | слични

Интегрален текст од видео обраќање на Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ „Дозволете ми најпрво на православните христијани да им го честитам ...
| | веќе видена | слични

Соопштение за јавност – реакција на обраќање на Христијан Мицкоски „Христијан Мицкоски не е способен да го обедини ниту членството на ВМРО-ДПМНЕ, затоа што и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 223 | | | веќе видена

Селекторот на македонската репрезентација, Данило Брестовац, беше незадоволен од пристапот на ракометарите на денешниот дуел со Русија. „Црвено-жолтите“ очајно ...
сите 424 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 197 | | | веќе видена

Првиот вицепремиер и министер за политички системи, Артан Груби од ДУИ, не сака да го коментира судскиот процес „Монструм“, но тврди дека единствен пат кога ...
сите 115 | | | веќе видена

Њујорк – Тројца војници на Националната гарда загинаа во пад на хеликоптер за време на рутински тренинг во сојузната држава Њујорк, пренесе „Си-ен-ен“. ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Хистеричниот Мицкоски да не чека туку да одговори, за кои структури одработува?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: