НЛБ Банка сепак нема да подели дивиденда!

„Шпаркасе Банка Македонија“ АД Скопје стана официјална потписничка на Принципите за одговорно банкарство на Организацијата на Обединетите Нации (ООН) – ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев денеска ги прими членот на Бордот на директори на австриската Штаермаркише Шпаркасе Банка ...
| | веќе видена | слични

Инвестициите во банкарскиот сектор се силен сигнал за стабилниот финансиски сектор и порака за поддршка на инвеститорите, истакнал премиерот Зоран Заев на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 521 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЛБ Банка сепак нема да подели дивиденда!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: