Податоците на полноќ: 32 починати пациенти, Скопје на врвот


4 копии

Главниот словенечки епидемиолог, Марио Фафангел, ја напушти работната група на тамошното Министерство за здравство, која ја советува владата за мерките за ...
| | веќе видена | слични

Во Словенија во последното деноноќие со 1.751 тест потврдени се 480 нови случаи на зараза со коронавирусот, а од последици на инфекцијата починале уште 52 ...
| | веќе видена | слични
6 копии
7 копии
5 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Податоците на полноќ: 32 починати пациенти, Скопје на врвот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: