СДСМ: Мицкоски да не се прави паднат од Марс, преговори со Бугарија течат веќе над два месеца


Наместо да се крие зад партиски соопштенија, да организира таканаречени протести преку кои си ја спасува фотелјата, Мицкоски да излезе и да каже: со кого ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Опозициската ВМРО-ДПМНЕ предводена од потврдениот дезинформатор Христијан Мицкоски во очај и паника, продолжува со хајки, напади и конструкции.Уште еднаш ...
| | веќе видена | слични

Соопштение за јавност – реакција на соопштение на ВМРО-ДПМНЕ Внимание, ВМРО-ДПМНЕ во обид да ја манипулира академската заедница доцна навечер праќаат мејлови ...
| | веќе видена | слични

Расте паниката во белиот дворец, откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се препознаени како главен извор на дезинформации и лажни вести, се ...
| | веќе видена | слични

„Расте паниката во белиот дворец откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се препознаени како главен извор на дезинформации и лажни вести. Речникот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Соопштение за јавност – реакција на соопштението на ВМРО-ДПМНЕ Расте паниката во белиот дворец откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со сите лаги што ги изнесе денеска на таканаречениот протест, Христијан Мицкоски само ја потврди студијата на ЕУ дека тој и неговите профили на социјалните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Спроведувањето на пописот во време на пандемија е голем предизвик, но процесот може да се спроведе и заврши по сите здравствени протоколи, рече министерот за ...
сите 468 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 340 | | | веќе видена

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 216 | | | веќе видена

По вчерашната инаугурација на Џо Бајден за американски претседател, на социјалните мрежи со молскавична брзина се прошири лажна слика, а еве за што поконкретно ...
сите 197 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 71 | | | веќе видена

Денес околу 06,25 часот во СВР Штип било пријавено дека во село Грдовци, кочанско настанал пожар во куќата сопственост на А.J.(48).Откако интервенирала ...
сите 202 | | | веќе видена

Досега во повеќе наврати известувавме дека може да се добие од нашата вакцина, но од Владата не покажаа интерес за тоа, велат од Руската амбасада во Скопје. – ...
сите 121 | | | веќе видена

Наша цел е по најавениот попис на населението во април, следниот попис да биде исклучиво базиран на податоци од регистри, изјави вечерва директорот на Заводот ...
сите 42 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Мицкоски да не се прави паднат од Марс, преговори со Бугарија течат веќе над два месеца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: