Препукувања на власта и опозицијата за Македонско-бугарските односи


Опозициската ВМРО-ДПМНЕ предводена од потврдениот дезинформатор Христијан Мицкоски во очај и паника, продолжува со хајки, напади и конструкции. Уште еднаш ...
| | веќе видена | слични

Соопштение за јавност – реакција на соопштение на ВМРО-ДПМНЕ Внимание, ВМРО-ДПМНЕ во обид да ја манипулира академската заедница доцна навечер праќаат мејлови ...
| | веќе видена | слични

Расте паниката во белиот дворец, откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се препознаени како главен извор на дезинформации и лажни вести, се ...
| | веќе видена | слични

„Расте паниката во белиот дворец откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се препознаени како главен извор на дезинформации и лажни вести. Речникот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Соопштение за јавност – реакција на соопштението на ВМРО-ДПМНЕ Расте паниката во белиот дворец откако ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски и меѓународно се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со сите лаги што ги изнесе денеска на таканаречениот протест, Христијан Мицкоски само ја потврди студијата на ЕУ дека тој и неговите профили на социјалните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални откако се врати во Русија, во неделата беше веднаш уапсен и доби притвор во траење од 30 дена. Но, иако е зад решетки, ...
сите 236 | | | веќе видена

Пријава против 49 лица кои вчера го славеа празникот Водици во Охрид, ќе поднесе полицијата. Министерството за внатрешни работи ја сомничи, групата верници кои ...
сите 300 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, планира да ја почне својата нова администрација денеска попладне со први наредби за враќање на САД во Парискиот ...
сите 180 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 159 | | | веќе видена

За најновата изјава на бугарската министерка за надворешни работи, Екатерина Захариева, Македонија да не се надевала на подобри работи по изборите во Бугарија, ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Препукувања на власта и опозицијата за Македонско-бугарските односи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: