СДСМ: Единствената желба на Мицкоски е да го закочи напредокот на државата


Губитникот Христијан Мицкоски е осамен и изолиран во сопствената хистерија, во сопствениот очај, велат од СДСМ по денешниот протест организиран од страна на ...
| | веќе видена | слични

Нема ден, а да не биде демантирана некоја лажна вест излезена од системот за лаги на ВМРО-ДПМНЕ, велат од СДСМ, откако холандската амбасада попладнево ја ...
| | веќе видена | слични

Последните деманти се доказ како лажните вести и хистеријата што ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски ги шират на штета на државата и државните позиции, на крајот им се ...
| | веќе видена | слични

Нема ден, а да не биде демантирана некоја лажна вест излезена од системот за лаги на ВМРО-ДПМНЕ кој очигледно деновиве прегоре од хистеријата на Христијан ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Опозицијата во Собранието предводена од ВМРО-ДПМНЕ преку неодговорно и незрело однесување работи на штета на интересите на граѓаните и државата. Во време на ...
| | веќе видена | слични

Социјалдемократскиот сојуз соопшти дека ВМРО-ДПМНЕ поднело 500 амандмани за блокирање на Законот за здравствена заштита со кој треба да се регулира одењето на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 160 | | | веќе видена

Образованието е систем којшто се подготвува подолг период и реформите не се прават од денес за утре. Сега дојде времето за оваа промена со којашто фокусот на ...
сите 482 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 242 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Шефот на државата во интервју за Тв ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Единствената желба на Мицкоски е да го закочи напредокот на државата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: