Зголемени огласите за продажба на хотели во Шпанија

3 копии
2 копии

Најновите епидемиолошки мерки се покажаа како недоволно моќни за оние најупорните, бидејќи забавите се преселија од угостителски објекти во приватни куќи или ...
| | веќе видена | слични

Откако пандемијата на ковид-19 го доведе туризмот во застој, градските власти на Лисабон им нудат на сопствениците можност нивните станови кои ги издаваат на ...
| | веќе видена | слични

Замокот Данотар во Шкотска кој се наоѓа на остра карпа над Северното Море отворен е за туристи, но од 16-от век таму никој не ноќевал. Според проект-планот за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Тифани Трамп, најмладата ќерка на претседателот Доналд Трамп, во вторникот се вери со нејзиното момче Мајкл Булос.Убавата вест дојде на последниот ден на ...
сите 154 | | | веќе видена

Поради постоење основано сомнение за сторено кривично дело „непостапување по здравствени прописи за време на епидемија“, полициски службеници вчера извршиле ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зголемени огласите за продажба на хотели во Шпанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: