(Видео) Марадона погребан во присуство на само 20 лица


Клаудио Фернандес е еден од луѓето кои се фотографираа покрај мртвото тело на Диего Армандо Марадона. Тој е работник во погребно претрпијатие, а откако беа ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат рекациите по фотографијата која излезе во медиумите. Еден од вработените во погребалната служба направи голема грешка, се сликаше со мртвото тело ...
| | веќе видена | слични

Лицето кое е вработено во погребалната компанија која беше задолжена за погребот на Марадона и кое се сликаше со телото на славниот Аргентинец, со што го ...
| | веќе видена | слични

Погребниот работник, кој беше фотографиран покрај мртвиот Диего Марадона, брзо ја достигна јавноста. Тој бил отпуштен, но и примил смртни закани. Тоа е Клаудио ...
| | веќе видена | слични

Човекот вработен во погребалната компанија задолжена за погребот на Марадона кој се сликаше со телото на славниот Аргентинец се огласи во јавноста. Прво се ...
| | веќе видена | слични

Еден од работниците во мртовечницата, кој се сликаше со телото на Диего Армандо Марадона, бил брутално убиен и фрлен во контејнер, пренесуваат светските ...
| | веќе видена | слични

Еден од работниците во погребалната служба кој се фотографираше со мртвото тело на Диего Марадона , наводно е убиен. Сцената е толку морбидна што телото од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Работникот од погребалната компанија која беше задолжена за погребот на Диего Армандо Марадона, е убиен по објавената фотографија која ја направи со мртвото ...
| | веќе видена | слични

Социјалните мрежи се преплавени со информациите дека еден од работниците од мртовечницата кој се сликаше со телото на Марадона бил убиен и фрлен во контејнер. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“, Тимчо Муцунски вечер-ва при своеото гостување во централниот дневник на Сител ...
сите 350 | | | веќе видена

Американски официјални лица го критикуваа полициското насилство врз демонстрантите во Русија, по што Кремљ ги обвини САД за мешање во внатрешните работи на ...
сите 293 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 154 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 106 | | | веќе видена

На 23.01.2021 во 21.50 часот при контрола во угостителски објект на подрачјето на Гази Баба од полициски службеници од Полициска станица Гази Баба констатирано ...
сите 263 | | | веќе видена

Д-р Андон ЧИБИШЕВ Пред неколку дена констатиравме дека помина една година од воведување на карантин во Вухан, градот во Кина каде за прв пат се појави корона ...
сите 369 | | | веќе видена

Додека се прават некои новини во можностите за пензионирање, а и други се во најава, пензискиот фонд годината ја почнува со буџет во кој вкупните расходи се ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Марадона погребан во присуство на само 20 лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: