Свештеникот од Битола имал 39 години: Ја изгуби битката со Ковид


3 копии
4 копии
4 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Италијанските медиуми како прва вест, првпат од почетокот на пандемијата со Ковид-19, го наведуваат рекордниот број пациенти кои се опоравиле од коронавирусот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Конечно малку радост за нашите момци на СП во Египет, радост за сите искрени навивачи на македонската ракометна репрезентација. Честитики за победата момци, ...
сите 408 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 160 | | | веќе видена

Актуелниот претседавач со ЕУ, Португалија, се надева дека во првата половина од годинава ќе се деблокира спорот со Софија и оти ќе може да се одржи првата ...
сите 311 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 154 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена

Блокирани улици, проверка на возила, забрана за движење - САД во состојба на зголемена готовност во последните денови од претседателствувањето на Доналд ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Свештеникот од Битола имал 39 години: Ја изгуби битката со Ковид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: